Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5049
Stary 22.03.2009, 13:20
Podejrzewam ze w Lechu jest ostry konflikt miedzy prezesem a zawodnikami ktorzy chca opuscic klub w lecie. Podobno prezes wszedl do szatni i powiedzial ze o transferach moga jedynie pomarzyc. No i teraz zawodnicy pokazuja kto jest górą w tym sporze.
Tak wiec mamy o jednego kandydata do majstra mniej.
Odpowiedz cytuj±c