Wyświetl pojedynczy post
Joshua TS
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 22.03.2009, 13:16
Powoli się ruszam na pętlę i śmigam na mecz... Nie wiem czemu tak się dzieje, ale jestem jakiś dziwnie poddenerwowany i nie spokojny... Ehhh kur... denerwuje mnie to...chyba sobie jeszcze zapalę przed wyjściem... DO BOJUUUUUUUU WISEŁKAAAAAAAAAA!!! ...
Odpowiedz cytując