|
Powoli się ruszam na pętlę i śmigam na mecz... Nie wiem czemu tak się dzieje, ale jestem jakiś dziwnie poddenerwowany i nie spokojny... Ehhh kur... denerwuje mnie to...chyba sobie jeszcze zapalę przed wyjściem... DO BOJUUUUUUUU WISEŁKAAAAAAAAAA!!! ...
|