Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 22.03.2009, 13:07
Nie zauważyłem jeszcze meczowej 18stki więc podam swoje 'typy'

Wisła - Cracovia
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk - Boguski,Beto
Zmiany : Cantoro,Jirsak,Ćwielong
Wynik : 4:0
Bramki : Małecki,Beto,Boguski,Ćwielong
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 22.03.2009 o godz. 13:11.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!