|
Nie zauważyłem jeszcze meczowej 18stki więc podam swoje 'typy'
Wisła - Cracovia
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk - Boguski,Beto
Zmiany : Cantoro,Jirsak,Ćwielong
Wynik : 4:0
Bramki : Małecki,Beto,Boguski,Ćwielong
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 22.03.2009 o godz. 13:11.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|