Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
4
22.03.2009, 12:34
fajna sprawa ,zapisuje sie ,tylko czwartek mi nie odpowiada,wolalbym srode.
Ambleby Wanderers - Oskar TS.
EDIT: loginu Oskar TS system nie dopuszcza wiec bede pod nickiem : ZETKA
Ostatnio edytowane przez oskar TS : 22.03.2009 o godz. 12:44.
oskar TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oskar TS
Znajdź inne posty napisane przez oskar TS