Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.03.2009, 12:34
fajna sprawa ,zapisuje sie ,tylko czwartek mi nie odpowiada,wolalbym srode.
Ambleby Wanderers - Oskar TS.

EDIT: loginu Oskar TS system nie dopuszcza wiec bede pod nickiem : ZETKA
Ostatnio edytowane przez oskar TS : 22.03.2009 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując