Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.03.2009, 11:30. Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wpadłem na pomysł, który może być rewelacyjny bądź okazać się kompletną klapą, uwarunkowane to będzie Waszym podejściem do tego pomysłu.
Podjąłbym się zorganizowania ligi forumowiczów w wirtualnej piłce nożnej ale zupełnie odmiennej od powszechnie znanych.
W naszej lidze stworzylibyśmy 8 zespołów po dwóch graczy w każdym [lub po czterech, jeżeli będzie tylu chętnych]. Wyglądałoby to w ten sposób, że każdy miałby swoją postać i wraz z kompanem z zespołu tworzyliby drużynę na boisku [mecze 2v2 plus bramkarze, lub 4v4], nie kierowanie całym zespołem, tylko jedną, swoją postacią, sobą.

Mecze rozgrywalibyśmy za pomocą gry, którą można pobrać stąd: [ www.footballsuperstars.com ]
Aby ściągnąć grę, należy się najpierw zarejestrować. Rejestracja jest już wstępnym tworzeniem postaci.
Po uruchomieniu gry przyjdzie nam wybrać postać oraz zespól - nie należy mylić tych zespołów z tymi, w jakich będziemy występować w lidze, to osobne dwie rzeczy.

Mecze będziemy rozgrywać trzy razy w tygodniu o 19:00 [wtorek, czwartek i niedziela]
Każdy mecz w lidze będzie trwał 20min


inne zdjęcia z gry - [ http://footballsuperstars.com/game/screenshots ]
gameplay - [ http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18 ]

w razie problemów, moje gg: 13305472
swoją postać w grze można szkolić, jest to typowy mmorpg, który wykorzystam do celów ligowych
-------------------------------------------

Liga Wiślaków





Wyniki poprzedniej kolejki:





Terminarz
Kolejka nr 1
Kolejka nr 2
Kolejka nr 3
Kolejka nr 4
Kolejka nr 5
Kolejka nr 6
-------------------------------------------

Kilka zasad:
1. Mecze rozgrywamy na boiskach, które można znaleźć na mapie w grze. Każda postać stojąca przed boiskiem przenosi na hale, na której się spotykamy o wyznaczonej porze
2. Mecze trwają 20 minut [jedna połowa i tylko jedna]
3. Pokój na hali zakłada tylko kapitan drużyny gospodarzy i musi nazywać się on tak: nick kapitana oraz skrót nazw zespołów które ze sobą mają zagrać na tym serwerze, w moim przypadku będzie to wyglądało: Genio FC-West [FC Dethrone - West Ham] [hasła będę przesyłał wszystkim na godzinę przed rozegraniem kolejki]
4. Aby wszystko przebiegało sprawnie należy wchodzić tylko do pokojów odpowiednio nazwanych, w których już jest kapitan gospodarzy, oraz należy zorientować się w podglądzie czy rozmieszczenie graczy w drużynach jest poprawne, jeżeli natomiast zdarzy się sytuacja, w której będą 4 osoby na serwerze ale nie w swoich drużynach, niech kapitan gospodarzy opuści pokój i poczeka aż reszta odpowiednio się dobierze]
5. Wynik meczu podają mi kapitanowie obu zespołów z zaznaczeniem, który zawodnik z jego drużyny ile bramek strzelił w danym meczu
Ostatnio edytowane przez Genio : 22.05.2009 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując