Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 22.03.2009, 11:20
to chyba mieli za duży ten komfort w meczach z Cracovią, Górnikiem, ŁKSem, Śląskiem, Ruchem, Bytomiem, Bełchatowem, Lechem, Legią.

ja to widze tak, z Brożkiem było kiepsko, bez niego będzie katastrofa. czekają nas same remisy. a po stracie bramki spokojnie można obstawiać na zakładach live porażkę - prawie pewny zakład.
Odpowiedz cytując