|
to chyba mieli za duży ten komfort w meczach z Cracovią, Górnikiem, ŁKSem, Śląskiem, Ruchem, Bytomiem, Bełchatowem, Lechem, Legią.
ja to widze tak, z Brożkiem było kiepsko, bez niego będzie katastrofa. czekają nas same remisy. a po stracie bramki spokojnie można obstawiać na zakładach live porażkę - prawie pewny zakład.
|