Pero napisał(a):

Rozumiem że bramka zostanie wyśrodkowana z wyjściem z klatki schodowej (kolor czerwony). Skoro tak to będą musieli również przesunąć miejsce na kamerę (żółty) co będzie trochę bezsensu i niefunkcjonalne bo będzie ono na wprost schodów czyli będą musieli usunąć jeszcze krzesełka żeby zrobić obejście tego stopnia.
http://i44.tinypic.com/osefz9.jpg
|
Dlaczego ma to być nie funkcjonalne? Będzie bardziej funkcjonalne niż teraz - kamera będzie na przedłużeniu schodów co polepszy "czystość" przekazu, teraz kamerzyści narzekają, że często stojący, skaczący kibice wchodzą im w obiektyw.
A krzesełek zniknie parę...ale pojawią się w starym miejscu podestu.
Będzie ok.