Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1879
Stary 22.03.2009, 09:10
Pero napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że bramka zostanie wyśrodkowana z wyjściem z klatki schodowej (kolor czerwony). Skoro tak to będą musieli również przesunąć miejsce na kamerę (żółty) co będzie trochę bezsensu i niefunkcjonalne bo będzie ono na wprost schodów czyli będą musieli usunąć jeszcze krzesełka żeby zrobić obejście tego stopnia.

http://i44.tinypic.com/osefz9.jpg
Dlaczego ma to być nie funkcjonalne? Będzie bardziej funkcjonalne niż teraz - kamera będzie na przedłużeniu schodów co polepszy "czystość" przekazu, teraz kamerzyści narzekają, że często stojący, skaczący kibice wchodzą im w obiektyw.

A krzesełek zniknie parę...ale pojawią się w starym miejscu podestu.
Będzie ok.
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując