Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#955
Stary 22.03.2009, 09:03
Ofsajd napisał(a):Wyświetl post
nie wie ktoś czy dzisiejsze derby będą w tvp ? gdzies na TWSD widziałem info o tym że mecz będzie w publicznej, ale w żadnym programie telewizyjnym nie mogę zlokalizować takiej pozycji
Nie,nie będzie meczu na TVP!!Następny mecz z Lechem będzie na tvp.A dzisiejsze DERBY będą na Reymonta 22
Odpowiedz cytując