Ofsajd napisał(a):

nie wie ktoś czy dzisiejsze derby będą w tvp ? gdzies na TWSD widziałem info o tym że mecz będzie w publicznej, ale w żadnym programie telewizyjnym nie mogę zlokalizować takiej pozycji
|
Nie,nie będzie meczu na TVP!!Następny mecz z Lechem będzie na tvp.A dzisiejsze DERBY będą na Reymonta 22
