tak sobie przeglądam fora innych (to taki nałóg na niedzielne poranki w sezonie

) i taki coś znalazłem na forum Lecha:
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...dpost&p=308193
Cytat:
Kolejorz przestał grać po przerwie w Udine. Co się stało w przerwie w szatni Więcej nie napisze, poniewważ za pomówienia grozi zawieszenie.
|
Dość prawdopodobne, że grajki chcą pokazać Rutkowskiemu, że w Poznaniu już za wiele pożytku z nich nie będzie i niech sobie nie roi, że ich w klubie zatrzyma.
W Legii też dość luzacko podchodzą do gry , bo parcia na wynik ani sukces od dwóch lat nie ma i jeszcze pewnie tyle samo nie będzie (o ile to prawda, że dopiero jak nowy stadion będzie to dokręcą śrubę).
Nasi ładnie grają ale problem by się znalazł ktoś, kto do bramki umie trafić.
Tytuł na ulicy leży, kto do niego doczłapie? Warszawska Polonia pokazała wczoraj, że jeszcze ma i chęć i siły, też ich skreślać nie ma co (ale byłyby jaja , gdyby oni mistrza ugrali, legioniści by się zatłukli własną pięścią

)
No nie ma wyjścia , musimy to być my, bo jest okazja. Byle Craxa dziś za dużo nie szurała
