amica się kończy i zapewne w lecie stilic, arboleda, lewandowski pójdą w siną dal ... no ale Smuda ma zmienników hehe serbów którzy nie łapią się na ławkę

! Wisła z meczu na mecz wygląda lepiej i dziś stawiam też 4:0, czuję przebudzenie Niedzielana no i Beto coś właduje

!