irman napisał(a):

Liga się wyrównała, ale w dół. Amica jest co prawda najlepszą drużyną w lidze, ale to poziom niżej niż my w tamtym roku i trzy klasy niżej niż Wisła Heńka. Różnica między tym co Kuchenkorz gra w lidze, a tym co grał w Europie jest naprawdę duża i jak dla mnie zaskakująca. Wielka szkoda, że gramy taki piach jak gramy, no i że gramy bez Brozia. Zgadzam się z tym co napisał element. Gdybyśmy jakimś cudem zdobyli majstra w tym roku byłby to najcenniejszy tytuł w czasach telefonikowych. Uwierzyłbym wtedy, że Skorża to świetny trener, a Bednarz to dobry dyrektor sportowy. Niestety na razie jestem człowiekiem małej wiary. Może jutro o tej porze będzie lepiej .
|
a konkretnie:
na górze poziom ligi słabszy
na dole wyższy
rezultat: Groclin przegrywa z ŁKSem, ŁKS z GKSem, Śląsk z Polonią itd itp
totalny chaos.
a ostatnia drużyna jest przynajmneij równorzedna w meczu z liderem
Moim zdaniem, rpzy obecnej formie Lecha MP jest dla nas jak najbardziej realne, bo obecnie gramy po prostu lepiej.
Ciekawe jak to będzie po przerwie na LEOO, dla nas lepiej by było, zeby mecz z Lechem był za tydzień.