Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9411
Stary 22.03.2009, 01:30
Wiślak1994 napisał(a):Wyświetl post
Olisadebe.....ahh zapomniałem ,że to Polak.
Cleber - póki co robi kariere (2 mecze w pierwszej 11- jeden gol)
Rodnei- wymiata w Hercie
Siergiej Omeljańczuk- W Rosji gościa cenią
Moussa Ouattara - gra regularnie w Kaiseslautern

Kiedyś jeszcze był Kenneth Zeigbo ale nie wiem co się z nim stało.Radził sobie nawet dobrze we Włoszech.....

Może więc nie jest tak zle z tymi obcokrajowcami ? Nie zapominajmy ,że Essien był za słaby na naszą ligę...
Zeigbo robił karierę w II i III lidze. odpada W I lidze zagrał w Venezi bodaj w dwóch meczach. Choć kasę za niego Legia wzięłą niezłą prawie dwa mln dolców
Rodnei zgoda, ale kasy za niego Jaga nie wzięłą
podobnie z Ouatarą. Z drugiej strony co to za kariera w II lidze niemieckiej
Olisadebe tak. Panata i jakby nie kontuzje i pewnie szwindel z datą urodzenia to pewnie poszedłby gdzieś wyżej niekoniecznie do Chin
Omeljańczuk... nie sądzę. Nie grał w żadnym mocnym klubie...
Cleber... bez przesady
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując