To jest naprawdę taki meczu w którym styl nie absolutnie znaczenia. Niech wygrają 1:0 po golu chłopca od podawania piłek w 95min albo niech trafią fartownie z 50m. i się bronią 90 min. Nawiasem mówiąc liczę na Marcina Cabaja w jutrzejszym meczu, niech pokaże klasę
