Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9410
Stary 22.03.2009, 01:12
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Myśle, że możemy zastopować i już nic nie pisać w sprawie Marcelo, na pewno jutro przed meczem padnie to pytanie, a jak nie przed derbami to na konferencji po meczu, wiec Skorza uchyli rabka tajemnicy

Co do Beto, mnie się podoba jego gra, ale wg mnie musi zrzucić około 4-5 kg, bo po prostu porusza sie jak czołg, jeszcze widac brak zrozumienia, ze strzalami z dystansu to u niego zapomnijmy, teraz powinien dostawac po 90, a jak nie po 90 to przynajmniej 70 minut na mecz (no chyba ze bedzie gral padake)
Tak Skorża jutro uchyli rąbka tajemnicy w ten oto sposób,że stwierdzi ,że nie chce tych doniesień komentować. Według mnie decyzja o sprzedaży Marcelo do Olympiakosu jak najbardziej realna i w stylu naszych włodarzy.
Odpowiedz cytując