Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5040
Stary 22.03.2009, 00:35
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Czy Pyrki dalej się kumplują ze Słoneczniczkami (Arką )?
Bo coś miałem wrażenie, że nie bardzo. Jakbyśmy my grali z Lechią to byłoby święto,a tutaj na trybunach jakieś gwizdy itp. Czy to na swoich gwizdali?


Tez slyszalem ciagłe gwizdy kibiców Amiki,ale zgoda chyba panuje .Zreszta mi to lotto


Jutro jest szansa na doscigniecie Legii i Amiki ,i złapanie z nimi juz bezposredniego kontaktu.

Jutrzejszy mecz trzeba bezwzglednie wygrac.Gryzć,kopac,szarpac,czy cokolwiek innego byle wygrac.


A te inf o SLusarskim ze ma niezagrac itd....zobaczycie...-jutro bedzie zdrów jak ryba .
marny pejsiasty kamuflaż
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując