dj_ibutti napisał(a):

Czy Pyrki dalej się kumplują ze Słoneczniczkami (Arką )?
Bo coś miałem wrażenie, że nie bardzo. Jakbyśmy my grali z Lechią to byłoby święto,a tutaj na trybunach jakieś gwizdy itp. Czy to na swoich gwizdali?
|
Tez slyszalem ciagłe gwizdy kibiców Amiki,ale zgoda chyba panuje .Zreszta mi to lotto
Jutro jest szansa na doscigniecie Legii i Amiki ,i złapanie z nimi juz bezposredniego kontaktu.
Jutrzejszy mecz trzeba bezwzglednie wygrac.Gryzć,kopac,szarpac,czy cokolwiek innego byle wygrac.
A te inf o SLusarskim ze ma niezagrac itd....zobaczycie...-jutro bedzie zdrów jak ryba .
marny pejsiasty kamuflaż
