Wyświetl pojedynczy post
kot_dżinks
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 22.03.2009, 00:29
Jak żal tych głupio straconych dwóch punktów w Bełchatowie jak się teraz patrzy na tabele:

1. Lech Poznań - 21m. 44pkt.
2. Legia Warsz - 21m. 41pkt.
3. Polonia Wars - 21m. 39pkt.
4. Wisła Kraków - 20m. 38pkt.

Moglibyśmy po zwycięskich derbach dojechać do Amiki na jeden punkt. Zwycięskich, bo na inny wynik nie liczę. Wiem, że derby wszystko rozumiem, ale cały czas wierzę w tytuł mistrzowski, a to kolejna okazja, żeby podgonić pyry. Zdaję sobie z tego sprawę, że nawet w derbach Katalonii ostatni w tabeli Espanyol wygrał na Camp Nou 2-1 z liderem La Ligi ( coś w tym jednak jest) ale mam wrażenie, że znów wygramy gładko. Mimo iż Cracovia ma teraz zwyżkę formy to przecież oni ostatnio przyjeżdżają do nas podbudowani, zaś my przechodzimy mniejszy bądź też większy kryzys. Jestem świadomy tego, że może być ciężko, ale nastawiam się na najlepsze. My na Reymonta od pół wieku w derbach nie daliśmy ciała w najwyższej lidze rozgrywkowej i dzisiejszy dzień tego nie zmieni!
Odpowiedz cytując