|
Nasza polityka jest prosta: nie zmieniamy nicków. Dotąd było trochę inaczej, ale to przez nadgorliwość jednego z nas. Sprawa została już wyjaśniona.
W uzasadnionych przypadkach - jak kolegi wyżej - proszę się kontaktować na priva z moderatorami. Tylko niech to będą uzasadnione przypadki.
rav - jak coś przekręciłem, to mnie popraw.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.03.2009 o godz. 02:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|