Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
6657
22.03.2009, 00:06
maciek777
napisał(a):
http://www.wgk.com.pl/forum/viewtopic.php?p=402806
o to chodzi ?
"Widok > Linie siatki (odptaszkuj)"
Wielkie dzięki dobry człowieku
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91