Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 21.03.2009, 23:59
mic2 napisał(a):Wyświetl post
Tylko chcialem pogratulowac ynteligentowi ktory mnie zbanowal. Mam nadzieje ze Ci to pomoglo i czujesz sie lepiej
Tylko nie wiem, co chcesz wskórać włażąc tu na drugim koncie?..
Tylko nie odpowiadaj trzecim.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.03.2009 o godz. 00:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując