Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline
#
6655
21.03.2009, 23:56
Dafi_91
napisał(a):
Jeszcze jedna sprawa. W Wordzie pojawilo mi się na dokumencie kratki albo linie jak w zeszycie. jak to usunąc:/ mianowicie cos takiego
http://i43.tinypic.com/2dwc6ix.jpg
http://www.wgk.com.pl/forum/viewtopic.php?p=402806
o to chodzi ?
"Widok > Linie siatki (odptaszkuj)"
Powód: tak o
Ostatnio edytowane przez maciek777 : 21.03.2009 o godz. 23:56.
maciek777
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maciek777