Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6655
Stary 21.03.2009, 23:56
Dafi_91 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedna sprawa. W Wordzie pojawilo mi się na dokumencie kratki albo linie jak w zeszycie. jak to usunąc:/ mianowicie cos takiego http://i43.tinypic.com/2dwc6ix.jpg
http://www.wgk.com.pl/forum/viewtopic.php?p=402806 o to chodzi ?

"Widok > Linie siatki (odptaszkuj)"
Powód: tak o
Ostatnio edytowane przez maciek777 : 21.03.2009 o godz. 23:56.
Odpowiedz cytując