Wyświetl pojedynczy post
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 21.03.2009, 22:44
Cisnienie rosnie. Swieta Wojna sama w sobie stanowi esencje, ale ten podtekst z mozliwoscia wlaczenia sie do walki o zloto dodaje jeszcze pieprzu. W tym momencie losy mistrza sa jeszcze wciaz w naszych rekach, mamy -6 pkt i tyle mozna odrobic w przeciagu tygodnia do KKS !! Sakramencko ciezkie, ale nie nierealne.

Mamy powazny problem w ataku, natomiast tak czy inaczej jesli mamy sie liczyc w walce o patere, odpowiedzialnosc musi zaczac brac na siebie caly zespol. Przy calym geniuszu Brozinho, byc moze pozostali zaczna teraz brac gre na siebie, a nie tylko szukac Pawla. Ciezka noc Skorzy, ciekawe jak ustawi "11". Co do wyniku to nie ma sie co napalac, bo ostatnio nie potrafilismy wygrac meczow, ktore mielismy pod pelna kontrola, a z Polonia W. tez wygrana przyszla z trudem mimo 85 minut naszej pelnej dominacji.

RobZombie, abstrahujac od ostatniej serii korzystnych wynikow, na Kaluzy dwukrotnie mielismy ostatnio kupe szczescia, bo z naszej gry nie zanosilo sie na punkty. Siegajac wstecz bylismy murowanym faworytem na R22 w '95 (0:1), podobnie za Kasperczaka (0:0), gdzie w 92min to KSC moglo wygrac. Pozostaje wierzyc, ze w 15.000 damy rade spaletac nogi KSC, a ktorys z napastnikow wezmie sprawy w swoje rece, bo skutecznosc mamy katastrofalna.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując