Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2009, 22:05
Zostały nam cztery ciężkie mecze. Teraz z pejsami, z Amicą, z Legła i Arką na wyjeździe gdzie zawsze cięzko nam szło. 6 pkt w tych meczach, resztę wygrywamy i myślę, że mamy mistrza.
Odpowiedz cytując