Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5033
Stary 21.03.2009, 22:00
sq napisał(a):Wyświetl post

Kordel_Walker - rozumiem że jesteś za karaniem klubów a nie osób?
Karać kluby i osoby.
Wyobraź sobie sytuacje:
Jesteś sq, ja jestem kordel. Kordel zabija sq. Kordel robi operacje plastyczną i wygląda jak sq. Kordel wprowadza sie do domu sq. Kordel zmienia nazwisko i nazywa sie sq. I co mamy Wyglądam jak ty, wprowadziłem się do twojego domu, nazywam się jak ty, ale czy jestem tobą? Amica zrobiła tak samo. Przejęła Lecha. Wprowadziła się na stadion Lecha. Zmieniła sobie imie na Lech. Ale czy nim jest? Zmienisz sobie nazwisko na Christiano Ronaldo i myślisz, że nim jesteś? Przyznaj mi że jesteście farbowani i kończymy temat.
Odpowiedz cytując