sq napisał(a):

Kordel_Walker - rozumiem że jesteś za karaniem klubów a nie osób?
|
Karać kluby i osoby.
Wyobraź sobie sytuacje:
Jesteś sq, ja jestem kordel. Kordel zabija sq. Kordel robi operacje plastyczną i wygląda jak sq. Kordel wprowadza sie do domu sq. Kordel zmienia nazwisko i nazywa sie sq. I co mamy

Wyglądam jak ty, wprowadziłem się do twojego domu, nazywam się jak ty, ale czy jestem tobą

? Amica zrobiła tak samo. Przejęła Lecha. Wprowadziła się na stadion Lecha. Zmieniła sobie imie na Lech. Ale czy nim jest? Zmienisz sobie nazwisko na Christiano Ronaldo i myślisz, że nim jesteś? Przyznaj mi że jesteście farbowani i kończymy temat.