Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
241
21.03.2009, 21:57
Opel Tigra 1.4 16V-Instalacja gazowa-sekwencja
Spalanie w mieście ok 10 l.
Bzdurą jest, że nie ma mowy o włożeniu gazu(sekwencji) do 16V.
*KoTeK*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *KoTeK*
Znajdź inne posty napisane przez *KoTeK*