|
Mam nadziej, że od tych derbów już nie będzie Wisły... nie będzie Wisły z Bytomia, Bełchatowa.. a będzie ta Wisła która robiła z rywalami co chciała, nawet gdy rywal będzie bardzo dobry musimy być o krok od niego lepszy, innej opcji nie ma.. jeśli z derbów nie będzie 3 pkt. bedzie bardzo ciezko co kolwiek zdzialac..
|