Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 21.03.2009, 21:55
Mam nadziej, że od tych derbów już nie będzie Wisły... nie będzie Wisły z Bytomia, Bełchatowa.. a będzie ta Wisła która robiła z rywalami co chciała, nawet gdy rywal będzie bardzo dobry musimy być o krok od niego lepszy, innej opcji nie ma.. jeśli z derbów nie będzie 3 pkt. bedzie bardzo ciezko co kolwiek zdzialac..
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując