Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5032
Stary 21.03.2009, 21:55
sq napisał(a):Wyświetl post

bb.. idąc tym tropem MP należy się najlepszej drużynie
Narazie Wisłą Legia i Lech grają PIACH - zgodzisz się?
MP musi odbiegać sporo od reszty jak Wisła parę lat temu.. (całą Polska kibicuje)
dokładnie, najlepszej. Potem kolejny rok kompromitacji w pucharach...
Odpowiedz cytując