sq napisał(a):

bb.. idąc tym tropem MP należy się najlepszej drużynie
Narazie Wisłą Legia i Lech grają PIACH - zgodzisz się?
MP musi odbiegać sporo od reszty jak Wisła parę lat temu.. (całą Polska kibicuje)
|
dokładnie, najlepszej. Potem kolejny rok kompromitacji w pucharach...