Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5031
Stary 21.03.2009, 21:49
ależ ja nie chcę się przepychać
to temat Ekstraklasa-w Ekstraklasie gra LECH i pogódźcie się z tym?
Macie jakiś problem z CWKS Legia Warszawa czy tylko z Lechem?

Kordel_Walker - rozumiem że jesteś za karaniem klubów a nie osób?
Odpowiedz cytując