Kordel_Walker napisał(a):

|
Nie. Chhcę tylko żeby Lech poniósł konsekwencje związane z korupcją, czyli został zdegradowany klase niżej, albo przestał nazywać się Lechem i został Amicą...proste i sprawiedliwe.
|
Poki co zadnej korupcji w Lechu nie udowodniono...