Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5030
Stary 21.03.2009, 21:49
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Nie. Chhcę tylko żeby Lech poniósł konsekwencje związane z korupcją, czyli został zdegradowany klase niżej, albo przestał nazywać się Lechem i został Amicą...proste i sprawiedliwe.
Poki co zadnej korupcji w Lechu nie udowodniono...
Odpowiedz cytując