Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 21.03.2009, 21:45
pietras1234 napisał(a):Wyświetl post
No to nie popisałeś się wiedzą na temat 'motorów' no bo niestety każdy silnik, praktycznie każdego producenta inaczej reaguje na gaz. Do oplowskich 8V spokojnie można wsadzać gaz i długo służą, do 16V już mowy nie ma. I tak jest praktycznie zawsze, po prostu nie wolno słuchać gaziarzy, bo oni uważają że do każdego auta gaz jest dobry. Tylko pytać użytkowników jak się sprawdza.

Jakie silniki w tej renówce i fordzie? Może coś pomożemy.

Kocur, ja bym Ci radził poważnie się zastanowić do kogo pojedziesz z konserwacją. Znam przypadki, gdzie przyjeżdżało do nas auto po takiej konserwacji i np. nie dało się wymienić filtra paliwa bo ktoś tak się "przyłożył" do swojej roboty. Żeby problemów potem nie było. Pozdro.
jeżeli chodzi o pojemnośc silnika to jest mi wszystko jedno. Ważne żeby jednak był ten gaz bo z racji ze jestem studentem to i z kasa nie zawsze jest różowo. ogolnie spodobały mi się te Fordy bo za małą kase w miare ładne autko tylko żeby po zakupie odrazu się nie rozsypało. Tylko wszędzie słysze negatywne opinie na temat tego auta. Clio I jeździł kiedys moj znajomy i bardzo sobie chwalil. W necie czytalem ze spala nawet 7l gazu i takie cos tez mnie urządza.
Czyli mówicie żeby Forda z gazem nie kupować, szczegolnie 16v?
http://allegro.pl/item588938435_esco...16v_105km.html
a takie cos? co myslicie?
Ostatnio edytowane przez hudinho : 21.03.2009 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując