Wyświetl pojedynczy post
helenen
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5027
Stary 21.03.2009, 21:33
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
I Polonia wygrała ze Śląskiem.

Jak to jest - 2 i 3 zespół w lidze grają w nowym pucharze uefa ? Czy tylko drugi ?
2 i 3, ale trzecia drużyna zaczyna grać w UEFA 2 lipca(czyli tak jakby zaczynał od Intertoto), a trzecia 16 lipca. Jedynie zdobywca PP zaczyna na początku sierpnia.
Odpowiedz cytując