rabi86 napisał(a):

I Polonia wygrała ze Śląskiem.
Jak to jest - 2 i 3 zespół w lidze grają w nowym pucharze uefa ? Czy tylko drugi ?
|
2 i 3, ale trzecia drużyna zaczyna grać w UEFA 2 lipca(czyli tak jakby zaczynał od Intertoto), a trzecia 16 lipca. Jedynie zdobywca PP zaczyna na początku sierpnia.