Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
5026
21.03.2009, 21:31
rabi86
napisał(a):
I Polonia wygrała ze Śląskiem.
Jak to jest - 2 i 3 zespół w lidze grają w nowym pucharze uefa ? Czy tylko drugi ?
W Lidze Europejskiej (stary puchar Uefa) zagra zwyciesca PP oraz 2 i 3 zespol ligi.
ultr4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ultr4
Znajdź inne posty napisane przez ultr4