Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5026
Stary 21.03.2009, 21:31
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
I Polonia wygrała ze Śląskiem.

Jak to jest - 2 i 3 zespół w lidze grają w nowym pucharze uefa ? Czy tylko drugi ?
W Lidze Europejskiej (stary puchar Uefa) zagra zwyciesca PP oraz 2 i 3 zespol ligi.
Odpowiedz cytując