Wiślak1994 napisał(a):

Trudno się z toba nie zgodzić ,ale ktoś tego mistrza musi zdobyć....... Chciałoby sie ,żeby była to drużyna , która będzie nas godnie reprezentować w europejskich pucharach (oby w Champions League). Patrząc na to w aspekcie tego sezonu nasuwa się jeden wniosek : Oby nie była to Legia!
O ile nasze porażki z Barcą czy nawet Tottenhamem (wygrał dzisiaj z Chelsea), i waszą z Udinesse można zrozumieć bo są to niewątpliwie drużyny na europejskim poziomie , które regularnie grają w pucharach, to kompletny blamanż ze słabiutkim FK Moskwa mówi wszystko........
|
1. Powiem tak - kibicowałem każdej polskiej drużynie co "starała się" o Ligę Mistrzów
2. Oddzieliłbym mecze pucharowe od ligowych bo ZAWSZE gra się inaczej w pucharach i inaczej w lidze
bb.1906 napisał(a):

idąc tym tropem mistrzostwo należy się ŁKS-owi tak?
Mistrzostwa Polski nie zdobywa się za zasługi lub efekt estetyczny. Wiem, że to stare i wyświechtane, ale taka jest prawda. Weilu o tym zapomniało ogłaszając że Mistrzem Polski będzie Lech. Zobaczymy...
|
bb.. idąc tym tropem MP należy się najlepszej drużynie
Narazie Wisłą Legia i Lech grają PIACH - zgodzisz się?
MP musi odbiegać sporo od reszty jak Wisła parę lat temu.. (całą Polska kibicuje)
Kordel_Walker napisał(a):

SQ - kolega element dokładnie przedstawił ci jak się sprawy mają. Jeśli chcecie dalej Lecha to won za korupcje do 2giej ligi a nie puchary w głowie. Jesteś z Poznania i ciężko ci to przyjąć.
Sprzedaliście się i musicie ponieść konsekwencje. Dlaczego Kibice Śląska nie chcielii fuzji z lepszym od Amici Groclinem? Bo nie wszystko jest na sprzedaz. Jest cos takiego jak duma i honor, czego wy pyry nie rozumiecie...A zresztą jak chcesz. Oszukuj się dalej. Lech, Lech, KKS....śmieszne.
|
Kordel_Walker...

chcesz się nawzajem obrażać Panie Władzo?