Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5022
Stary 21.03.2009, 21:23
sq napisał(a):Wyświetl post
hehhehehehe
typowe

Abstahując:
wg mnie - patrząc na grę drużyn top 3 - nie ma drużyny która zasługuje na miano MP

Lech? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Legia? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Wisła? Nie z tą grą co pokazuje w lidze

Ktoś na tym forum powie że Wiśle należy się MP? Za co?

Trzeba przestać brać to dobre ziele i powiedzieć głośno: nasza Ekstraklasa jest słaba...
idąc tym tropem mistrzostwo należy się ŁKS-owi tak?
Mistrzostwa Polski nie zdobywa się za zasługi lub efekt estetyczny. Wiem, że to stare i wyświechtane, ale taka jest prawda. Weilu o tym zapomniało ogłaszając że Mistrzem Polski będzie Lech. Zobaczymy...
Odpowiedz cytując