sq napisał(a):

hehhehehehe
typowe
Abstahując:
wg mnie - patrząc na grę drużyn top 3 - nie ma drużyny która zasługuje na miano MP
Lech? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Legia? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Wisła? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Ktoś na tym forum powie że Wiśle należy się MP? Za co?
Trzeba przestać brać to dobre ziele i powiedzieć głośno: nasza Ekstraklasa jest słaba...
|
idąc tym tropem mistrzostwo należy się ŁKS-owi tak?
Mistrzostwa Polski nie zdobywa się za zasługi lub efekt estetyczny. Wiem, że to stare i wyświechtane, ale taka jest prawda. Weilu o tym zapomniało ogłaszając że Mistrzem Polski będzie Lech. Zobaczymy...