Temat
:
Stadiony z zapałek (m. in Stadion Wisły)
Wyświetl pojedynczy post
Kuciel
Member
Od: 10.2007
Offline
#
17
21.03.2009, 21:22
Ja bym musiał przy budowie takich cudów pić żeby mi się ręce nie trzęsły.
Spróbuje - kolejny powód do picia
FCZ
Kuciel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuciel
Znajdź inne posty napisane przez Kuciel