sq napisał(a):

hehhehehehe
typowe
Abstahując:
wg mnie - patrząc na grę drużyn top 3 - nie ma drużyny która zasługuje na miano MP
Lech? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Legia? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Wisła? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Ktoś na tym forum powie że Wiśle należy się MP? Za co?
Trzeba przestać brać to dobre ziele i powiedzieć głośno: nasza Ekstraklasa jest słaba...
|
Trudno się z toba nie zgodzić ,ale ktoś tego mistrza musi zdobyć....... Chciałoby sie ,żeby była to drużyna , która będzie nas godnie reprezentować w europejskich pucharach (oby w Champions League). Patrząc na to w aspekcie tego sezonu nasuwa się jeden wniosek : Oby nie była to Legia!
O ile nasze porażki z Barcą czy nawet Tottenhamem (wygrał dzisiaj z Chelsea), i waszą z Udinesse można zrozumieć bo są to niewątpliwie drużyny na europejskim poziomie , które regularnie grają w pucharach, to kompletny blamanż ze słabiutkim FK Moskwa mówi wszystko........