|
W temacie pytaniowym odpowiedzi nie dostałem, ogłaszam się tu:
Pytanie do znawców ery tak tak:
czy po zablokowaniu konta na połączenia wychodzące i przychodzące karta sim jest dalej aktywna? Tzn karta czy po doładowaniu, powiedzmy za 5zł, odzyska się "zamrożoną" kwotę jaka była dotychczas na kocie?
|