Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5016
Stary 21.03.2009, 21:10
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
LUDZIE JAKI LECH? NIIE MA CZEGOŚ TAKIEGO. ZAPAMIĘTAĆ - AMICA-, EWENTUALNNIE KUCHENKORZ.
hehhehehehe
typowe

Abstahując:
wg mnie - patrząc na grę drużyn top 3 - nie ma drużyny która zasługuje na miano MP

Lech? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Legia? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Wisła? Nie z tą grą co pokazuje w lidze

Ktoś na tym forum powie że Wiśle należy się MP? Za co?

Trzeba przestać brać to dobre ziele i powiedzieć głośno: nasza Ekstraklasa jest słaba...
Odpowiedz cytując