Kordel_Walker napisał(a):

|
LUDZIE JAKI LECH? NIIE MA CZEGOŚ TAKIEGO. ZAPAMIĘTAĆ - AMICA-, EWENTUALNNIE KUCHENKORZ.
|

hehhehehehe
typowe
Abstahując:
wg mnie - patrząc na grę drużyn top 3 - nie ma drużyny która zasługuje na miano MP
Lech? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Legia? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Wisła? Nie z tą grą co pokazuje w lidze
Ktoś na tym forum powie że Wiśle należy się MP? Za co?
Trzeba przestać brać to dobre ziele i powiedzieć głośno: nasza Ekstraklasa jest słaba...