Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.03.2009, 21:09
KamAr napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ładne Kilka lat temu mój ojciec zrobił z zapałek szopke^^ baaardzo efektowna była
ja jak kiedyś popiłem to mi żona opowiadała,że też niezłą "szopkę"odstawiłem
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując