Temat
:
Stadiony z zapałek (m. in Stadion Wisły)
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
14
21.03.2009, 21:06
Bardzo ładne
Kilka lat temu mój ojciec zrobił z zapałek szopke^^ baaardzo efektowna była
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr