Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5015
Stary 21.03.2009, 21:05
Kordel Walker,
Wcześniej ludzie mówili "Lech" i nie miał z tym nikt większych problemów.
Potem Wisła przegrała dwa razy z "kuchenkorzem" i zaczęła się napinka?
Odpowiedz cytując