Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk
Offline
#
5015
21.03.2009, 21:05
Kordel Walker,
Wcześniej ludzie mówili "Lech" i nie miał z tym nikt większych problemów.
Potem Wisła przegrała dwa razy z "kuchenkorzem" i zaczęła się napinka?
Nuitari
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuitari
Znajdź inne posty napisane przez Nuitari