felipe napisał(a):

...
Powiem tak - jakby Paweł (piłkarz jak na potrzeby ligi i Wisły wybitny) grał to byłbym pozytywnie nastawiony na te ostatnie 10 kolejek.
|
Otóż to.
Mnie nawet nie rajcuje tak ten wynik Amiki bo zdaje sobie z tego sprawę że bez Pawła będzie bardzo trudno i dla mnie koniec będzie wyglądać.. zachowam to dla siebie. Jeśli nie my to każdy, byle nie Amika.
Z Pawłem w składzie na prawdę moglibyśmy cisnąc po tego majstra, mimo to trzeba walczyć. Z trudem to piszę ale klapek na oczach nie mam pomimo tych wyników Amiki czy Legii.. bo zapominamy o Wiśle. Remisy nas zniszczą.