Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5011
Stary 21.03.2009, 20:43
felipe napisał(a):Wyświetl post
...


Powiem tak - jakby Paweł (piłkarz jak na potrzeby ligi i Wisły wybitny) grał to byłbym pozytywnie nastawiony na te ostatnie 10 kolejek.
Otóż to.

Mnie nawet nie rajcuje tak ten wynik Amiki bo zdaje sobie z tego sprawę że bez Pawła będzie bardzo trudno i dla mnie koniec będzie wyglądać.. zachowam to dla siebie. Jeśli nie my to każdy, byle nie Amika.

Z Pawłem w składzie na prawdę moglibyśmy cisnąc po tego majstra, mimo to trzeba walczyć. Z trudem to piszę ale klapek na oczach nie mam pomimo tych wyników Amiki czy Legii.. bo zapominamy o Wiśle. Remisy nas zniszczą.
Ostatnio edytowane przez element : 21.03.2009 o godz. 20:47.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując