To Brożek, Marcelo i Diaz to miernoty bo grają w Wiśle?
śmiezne rzeczy ludzie wypisują.
ja tu nie pisze że Beto jest dobry(bo to musi udowodnić) tylko te stwierdzenie...
Co do "Njusu" z Marcelo, ja poczekam na oficjalne źródło bo dziwny transfer skoro ma (podobno)klauzule
1 mln dolarów a sprzedają go niby za 2 mln Euro.