Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9403
Stary 21.03.2009, 20:17
manson777 napisał(a):Wyświetl post
minutę w skrócie telewizyjnym
kiedy zgubił piłkę przed polem karnym
w meczu z Polonią W.

co do Beto. Można się łudzić że się przebudzi, zachwycać się jak pięknie odgrywa piłki i się zastawia. Ale człowiek bez szybkości i z dosyć "dziwną" koordynacją ruchową bramek strzelać nie będzie. Dowód dwa baloniki w dwóch kolejnych meczach z Warszawą i Botem. Gdyby cokolwiek potrafił chyba nie sądzicie że grałby u nas zresztą nie przebił się w żadnym klubie w którym grał w Brazylii, a i bramki w seniorach nie strzelił....
To Brożek, Marcelo i Diaz to miernoty bo grają w Wiśle?
śmiezne rzeczy ludzie wypisują.
ja tu nie pisze że Beto jest dobry(bo to musi udowodnić) tylko te stwierdzenie...

Co do "Njusu" z Marcelo, ja poczekam na oficjalne źródło bo dziwny transfer skoro ma (podobno)klauzule
1 mln dolarów a sprzedają go niby za 2 mln Euro.
Odpowiedz cytując