Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4987
Stary 21.03.2009, 19:59
Slask przegrywa z Polonia. Może to i dobrze. Źle Śląskowi nie zycze, ale dobrze by było gdyby Polonia do końca liczyła się w walce o europejskie puchary i nie odpuszczała. Amica ma z nimi jeszcze mecz na wyjeździe i może zgubi tam ze 2 pkt.
Odpowiedz cytując