Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
Od: 07.2006
Offline
#
4987
21.03.2009, 19:59
Slask przegrywa z Polonia. Może to i dobrze. Źle Śląskowi nie zycze, ale dobrze by było gdyby Polonia do końca liczyła się w walce o europejskie puchary i nie odpuszczała. Amica ma z nimi jeszcze mecz na wyjeździe i może zgubi tam ze 2 pkt.
Kordel_Walker
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kordel_Walker