Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9400
Stary 21.03.2009, 18:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie. Na stoperze zagra Kowalski.
A my ściagniemy za darmo kolejnego obrónce z Brazylii. Marcelo jak do nas przechodził był w ostatniej piątce środkowych obrońców wg. dziennikarzy czy trenerów kraju kawy. Tym razem może uda sie kogoś z pierwszej 30 i po roku sprzedamy znowu za 2 bańki.
A na stoperze będzie grał Głowa do konca zycia, a w razie kontuzji Marek Zajac
Ewentualnie Kazek Moskal ;] Człowiek od wszystkiego.
Odpowiedz cytując