Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
6645
21.03.2009, 17:51
Witam - da ktoś link na JustinTV na dzisiejszy mecz Lech - Arka ( jak coś to z hsałem też ) ...
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin