Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1874
Stary 21.03.2009, 16:39
spinnaker napisał(a):Wyświetl post
I rozumiem że nawet to że miało nie być narożników jest argumentem ? Tak czy owak trybuna by była w tym samym miejscu co teraz więc nie widzę sensu Twojej argumentacji. Swoją drogą to byłem pewny że się pojawi taki komentarz Odległość jest jak od ołtarza do pierwszego rzędu ławek. Dalej twierdzę, że udowodnił nam wszystkim, że to był jego pierwszy projekt stadionu.
Żeby nie było nie narzekam na nic tylko wytłumaczyłem człowiekowi jak się spytał czemu będzie taka odległość.

Płyta będzie wylewana etapami (5) a pierwsza część z tego co widzę jest chyba zazbrojona więc wylewanie może być od początku tygodnia. Najlepiej jakby nam się tu odezwał forumowicz co tam pracuje

Nie, trybuna nie była by w tym samym miejscu co teraz, byłaby parę metrów bliżej, ponieważ nie musiałaby zostawiać miejsca na "zakręt" narożnika. Mogłaby się zaczynac na tej samej wysokości, co kończy się D i E więc byłaby jakieś 5-7 metrów bliżej. Dalej nie przemawia
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując