Nie, trybuna nie była by w tym samym miejscu co teraz, byłaby parę metrów bliżej, ponieważ nie musiałaby zostawiać miejsca na "zakręt" narożnika. Mogłaby się zaczynac na tej samej wysokości, co kończy się D i E więc byłaby jakieś 5-7 metrów bliżej. Dalej nie przemawia
