Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1603
Stary 21.03.2009, 15:44
MłodyFCB napisał(a):Wyświetl post
Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?
Jak masz stawiać Wisła-Cracovia 1x to lepiej nie stawiaj
Odpowiedz cytując