Wyświetl pojedynczy post
losiu2001
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9383
Stary 21.03.2009, 12:58
Czyli nastepny rok bedzie na przeczymanie!!byle sie utrzymac w lide bo nie ma stadionu!!Wierzcie w to ze jak wrocimy na R22 to Ciupiał odkreci kurek i powie,mamy prawdziwy stadion wiec teraz trzeba prawdziwych grajków sprowadzic!!!Chodz jestem pełen szacunku dla Pana C. za to co zrobil dla Wisły to jakos k...a nieche mi sie w to wierzyc!!
Odpowiedz cytując