Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
SuperWisła
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: NOWA HUTA
Offline
#
56
21.03.2009, 12:46
Pogrzeb jest o 14-00 w Górce Kościelnickiej,nie w Grębałowie !!!!
Powód: WISŁA !
Ostatnio edytowane przez SuperWisła : 21.03.2009 o godz. 21:09.
WISŁA NOWA HUTA !
SuperWisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperWisła
Znajdź inne posty napisane przez SuperWisła