Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6630
Stary 21.03.2009, 12:15
Mam pytnie, co zrobic, by to okienko nie wyswietlalo sie z kazdym uruchomieniem komputera, to byl program, ale ja go odinstalowalem juz dawno...

Prosze o pomoc

http://images39.fotosik.pl/84/ad5ab7dd7af8b942med.jpg
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując